Fotogalerie - malování pokojů a bytů

Příprava povrchu před malováním

Příprava povrchu

Před malováním se připraví povrch

Před malováním

Zpevnění rohů ocelovou hranou

Nevzhledný panel bytu

Pečlivé zakrytí oken

Vyrovnání nerovností

Zakrytí futer dveří

Ukázka vymalovaného pokoje

Vymalovaný pokoj

Vymalovaný pokoj pastelová barva

Vymalovaný pokoj

Vymalovaný pokoj kombinace barev

Vymalovaný pokoj

Ukázka kombinace teplé a studené

Vymalovaný pokoj

Dozdobení pokoje záclonkou


Kvalita malování stěn a stropů

Každému zákazníkovi vždy sděluji hned na počátku poptávkového procesu, aby neusiloval o řešení za každou cenu jednorázově co nejlevnější. Vymalovat si celý byt kupříkladu 3+1 o ploše 74 m2 jak je většina socialistických bytů na starších sídlištích je už taková malá střednědobá investice. Na malování pokojů by tedy zákazník měl pohlížet jako na investici nikoliv jako na jednorázový výdaj.

Vedle uvažování na celkovou výší všech výdajů za vymalování bytu či kanceláří je naprosto zásadní zvážit celkovou kvalitu poskytnutých služeb jako je bezvadnost odvedených prací a hlavně doba do dalšího vymalování která je dána kvalitou použitých materiálů, podkladových štuků a malířské barvy. Důležité je také doidržení správných technologických postupů.

Ze všech našich provedených zakázek a s ohledem na dlouhodobé zkušenosti našich zákazníků jsme po různých reklamacích získali přehledm které malířské barvy mají nejlepší poměr ceny a přidané hodnoty a rozhodně nedoporučujeme nejlevnější barvy na malování - ty jsou vždy nějak ošizené a na celkovém výsledku zakázky se vždy projeví hodně negativně.

Nabídka prací

Cenový balíček !!

Panelové byty jsou v Praze všude víceméně stejné a tak mohu pro jednotlivé místnosti stanovit cenu dopředu. Tento tzv. cenový balíček obsahuje sadu běžných prací a materiálu pro rekonstrukci běžných místností v panelovém bytě.