Obklady a dlažby

Štukování a stěrkování
Malování bytů
 Hotový vymalovaný pokoj

Keramické obklady a dlažby

V rámci rekonstrukce panelového bytu, nebo bytu v cihlové zástavbě zajistím i položení keramických obkladů a dlažby. Tím se Vám značně zjednoduší organizace rekonstrukce vašeho bytu, protože nemusíte n\ každou jednotlivou práci shánět jinou firmu.

Kvalitní provedení obkladů a dlažby v panelových a starších bytech

Obklady ve starší zástavbě je skoro vždy nutné lepit na okopanou a znovu nahozenou omítku. Některé podlahy v panelácích jsou z velmi ošizeného betonu, je nutné je penetrovat a rovněž vyrovnat 2cm (i více) prohlubně, hlavně v rozích místností. Skoro pravidlem je nutnost použití samonivelační stěrky, která sice dlažbu o něco prodraží, ale jiným způsobem nelze získat rovinu, jež je důležitá pro kvalitní položení dlažby. Proto neuvádím jednotkové ceny, velmi záleží na stavu povrchu, formátu obkladu či dlažby, způsobu lepení (vazba, na koso), množství vkládáných ozdobných prvků, počtu vypínačů, zásuvek a jiných otvorů či výklenků.

Nabídka prací

Cenový balíček !!

Panelové byty jsou v Praze všude víceméně stejné a tak mohu pro jednotlivé místnosti stanovit cenu dopředu. Tento tzv. cenový balíček obsahuje sadu běžných prací a materiálu pro rekonstrukci běžných místností v panelovém bytě.